Nadotech Sp. z o.o. – Autoryzowany przedstawiciel ComNav Technology Ltd.

firmy będącej największym producentem rozwiązań pomiarowych GNSS rynku azjatyckiego.

W naszej ofercie pełna gama odbiorników SinoGNSS firmy ComNav.
Spółka Nadotech Sp. z o.o rozpoczyna swoją działalność w grudniu 2023, ale korzenie spółki sięgają 1989 roku. W tym roku Tadeusz Nadowski rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą ZUPH BT Nadowscy zajmującą się sprzedażą sprzętu geodezyjnego importowanego, głównie używanego z zachodu, serwisem i sprzedażą do polskich firm geodezyjnych. W kolejnych latach zmieniona została nazwa na Geodezja Tadeusz Nadowski. W 1996 powstała spółka Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski Sp.J. zajmująca się głównie handlem sprzętem pomiarowym. W roku 2014 w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oficjalnie uruchomiliśmy prywatną sieć stacji referencyjnych GNSS – NadowskiNET. Obecnie wszystkie dotychczasowe działalności zostały połączone w Nadotech Sp. z o. o.
Właściciel prywatnej sieci stacji referencyjnych NadowskiNET oferującej korekty GPS/GLO/BDS/GAL dla południowych województw kraju (OP, SL, MŁP, PKR i ŚW).
Zapewniamy kompleksowy serwis sprzedawanych instrumentów oraz wsparcie techniczne klienta w zakresie obsługi sprzętu i problemów terenowych w sieci NadowskiNET.

NadowskiNET, którą obecnie stanowi 43 stacji zlokalizowanych na terenie województw opolskiego, śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Wszystkie nasze stacje są przyjęte do Państwowego Zasobu Geodezyjnego jako punkty wielofunkcyjnej osnowy szczegółowej.

PODSTAWOWE USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ:

Analiza i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju urządzeń oraz kompletne szkolenie w zakresie ich obsługi

Wsparcie technicznie w zakresie obsługi instrumentów geodezyjnych

Certyfikacja urządzeń pomiarowych zgodnie z normą PN ISO-17123 oraz wydawanie świadectw jakości

Pracownia skaningu laserowego – kompleksowe wykonanie usługi wraz z opracowaniem