W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku, firma Nadowski wprowadziła do swojej oferty możliwość wypożyczenia geodezyjnych instrumentów pomiarowych.

Już teraz posiadasz szybki i łatwy dostęp do najwyższej klasy instrumentów pomiarowych, bez konieczności ich zakupu. W naszej wypożyczalni znajdziesz wysokiej klasy tachimetry manualne i zmotoryzowane, odbiorniki GNSS oraz niwelatory elektroniczne. Każdy instrument wyposażony jest w pełen zestaw pomiarowy gotowy do użycia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie zasad i warunków wypożyczenia zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

W wypożyczalni NadoTECH oferujemy:

Tachimetr Leica FlexLine TS06

Niezależnie od tego, czy mierzysz do pryzmatów, czy wolisz pomiary bezpośrednie od obiektów, wybór zawsze należy do Ciebie. Wybór opcji EDM zapewnia dokładnie to, czego potrzebujesz.

Aby zapewnić pełną elastyczność, tachimetr jest gotowy na każde wyzwanie. Zaprojektowane do zastosowań o średniej dokładności. W standardzie jest klawiatura alfanumeryczna oraz pełen zestaw oprogramowania aplikacyjnego. Aby zapewnić dodatkową elastyczność, szeroka gama opcji sprawia, że zawsze możesz polegać na tachimetrze TS06.

Tachimetr Leica TS09Plus

Tachimetr Leica Flexline TS09 Plus Total Station zorientowany jest na wydajność, który stale dostarcza niezależnie od tego, jak wymagające może być zadanie. Zaprojektowany jest specjalnie dla zastosowań o średniej i wysokiej dokładności. Uwzględniając wszystkie funkcje FlexLine z wymiennej pamięci USB, bezprzewodowa technologia Bluetooth®, Diody do tyczenia oraz pełna gama oprogramowania aplikacyjnego, gwarantuje maksymalną wydajność.

Skaner 3D Z+F IMAGER® 5010C

Z+F IMAGER® 5010C to jeden z najbardziej niezawodnych i stabilnych skanerów laserowych 3D na rynku. Oprócz wysokiej dokładności system pomiarowy charakteryzuje się kamerą HDR, która rejestruje dane kolorowe w wysokiej rozdzielczości i pozbawione paralaksy.

Odbiornik GNSS N2 Palm

Smukła konstrukcja sprawia, że N2 jest jednym z najbardziej kompaktowych odbiorników GNSS: tylko 48 mm i 0,67 kg łącznie z akumulatorem W porównaniu z typowym odbiornikiem GNSS jest o ponad 35% cieńszy i 40% lżejszy, można go łatwiej przenosić, używać i obsługiwać bez zmęczenia. Lżejszy, cieńszy i mocniejszy – N2 został specjalnie zaprojektowany do pomiarów w geodezji, zastosowań morskich, rolnictwa precyzyjnego, sterowania maszynami i GIS. Więcej informacji tutaj

Niwelator cyfrowy Leica DNA03

Niwelator cyfrowy Leica DNA03 oferuje wszystko, czego można oczekiwać od niwelatora cyfrowego o wysokiej dokładności.

Do pomiarów wysokości z odchyleniem standardowym 0,3 mm na km, podwójna niwelacja (łata inwarowa).

Klawiatura alfanumeryczna i koncepcja obsługi zapewniają najwyższy poziom wydajności w pracy, gdzie liczy się precyzja.