Odbiornik Laser Mars Pro RTK

 

Mars Pro to niezwykle niezawodny odbiornik GNSS z laserem milimetrowym, umożliwiający wykonywanie skomplikowanych zadań pomiarowych z niezrównaną precyzją, na przykład w trudno dostępnych, z zakłóceniami sygnału i niebezpiecznych obszarach. Mars Pro jest również wyposażony w czytelny w pełnym słońcu kolorowy wyświetlacz OLED, zapewniający przyjazne dla użytkownika, zaawansowane operacje. Przełamując zwykłe ograniczenia w geodezji, budownictwie i GIS, jest to doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy chcą ulepszyć swoją pracę.

Cechy

  • możliwości śledzenia ponad 60 satelitów
  • Śledzenie wszystkich bieżących i planowanych konstelacji, w tym GPS, BDS-2, BDS-3, GLONASS, Galileo, QZSS, IRNSS i SBAS
  • Pochylenie do 60° z dokładnością 2,5 cm
  • IP67 pyło- i wodoodporny w trudnych warunkach
  • Do 20 godzin ciągłego użytkowania
  • Możliwość szerszego wykorzystania poprzez rozbudowaną obsługę protokołów, w tym Transparent/TT450S/SATEL/Trimtakl3/CHC/South

 

Technologia laserowa

Mars Pro jest wyposażony w laser o milimetrowej dokładności, który może stanowić realny zamiennik tyczki pomiarowej podczas tyczenia i pomiarów, szczególnie w obszarach, gdzie dostęp z tyczką jest niebezpieczny lub trudny.

 

Nowa platforma K8

Wyposażony w najnowszą platformę K8, Mars Pro śledzi 1668 kanałów dla wszystkich działających i istniejących konstelacji. Poza tym nowa platforma K8 ma większe możliwości obliczeniowe i mniejsze zużycie energii.

 

Ulepszony wyświetlacz OLED

Kolorowy ekran OLED czytelny w pełnym słońcu, który wizualnie wyświetla najważniejsze informacje, takie jak liczba wykrytych satelitów, ustalony stan i moc. Ten przejrzysty wyświetlacz pozwala geodetom na swobodne wykonywanie wszystkich operacji na ekranie.

 

Wysoka kompatybilność

Dzięki kompatybilności łącza danych Mars Pro jest kompatybilny z głównymi markami i obsługuje różne protokoły, w tym Transparent/TT450S/SATEL/Trimtakl3/CHC/South, aby dotrzeć do szerszej grupy użytkowników.