Odbiornik GNSS N2 Palm

 

Smukła konstrukcja sprawia, że N2 jest jednym z najbardziej kompaktowych odbiorników GNSS: tylko 48 mm i 0,67 kg łącznie z akumulatorem W porównaniu z typowym odbiornikiem GNSS jest o ponad 35% cieńszy i 40% lżejszy, można go łatwiej przenosić, używać i obsługiwać bez zmęczenia. Lżejszy, cieńszy i mocniejszy – N2 został specjalnie zaprojektowany do pomiarów w geodezji, zastosowań morskich, rolnictwa precyzyjnego, sterowania maszynami i GIS.

Cechy

  • 1590 kanałów i możliwości śledzenia ponad 50 satelitów
  • Śledzenie wszystkich bieżących i planowanych konstelacji, w tym GPS, BDS-2, BDS-3, GLONASS, Galileo, QZSS, IRNSS i SBAS
  • Zasięg pracy do 15 km przy ulepszonym UHF
  • Pochylenie do 60° z dokładnością 2,5 cm
  • Ponad 20 godzin ciągłej pracy z akumulatorami 10000 mAh
  • Połączenie NFC i Bluetooth
  • IP67 pyło- i wodoodporny w trudnych warunkach

 

IMU trzeciej generacji

Kompensując przechylenie do 60°, N2 eliminuje wyzwania związane z pomiarem ukrytych lub niebezpiecznych punktów i utrzymuje dokładność w granicach 2,5 cm. Ponadto odporność na zakłócenia magnetyczne zwiększa niezawodność.

 

NFC Łatwe połączenie

Dzięki zaawansowanej technologii NFC N2 można połączyć automatycznie jednym dotknięciem. Podwójny tryb Bluetooth 5.0 umożliwia użytkownikom łączenie się na większe odległości i przy niższych standardach energetycznych. Żmudne dopasowywanie należy już do przeszłości.

 

Ulepszone UHF

Zintegrowany zakres UHF wynosi od 410 do 470 MHz. Zasięg pracy do 15 km sprawia, że jest on wydajny i energooszczędny podczas prac polowych. Można go używać jako stacji bazowej lub odbiornika ruchomego w przypadku znacznie rozszerzonych scenariuszy pracy.

 

Zasilenie

Bateria 10000 mAh umożliwia ponad 20 godzin pracy w dzień i w nocy. QC2.0 pomaga N2 w pełni naładować w ciągu 5 godzin, eliminując obawy związane z awarią zasilania.